Body Express

Body Express
4.5 (90%) 2 votes

Ćwiczenia BODY EXPRESS to szybki sposób na wrócenie do formy ale jeżeli wcześniej nie miałaś doczynienia z zestawami Ewy Chodakowskiej lepiej uważaj!

Body express to dość nowy zestaw ćwiczeń Ewy Chodakowskiej. Dla odmiany Ewa ćwiczy z dwoma bardzo interesującymi Panami – Przemkiem i Mateuszem 😉 Ewa obiecuje, że  cztery tygodnie z tym treningiem i już będą widoczne efekty. Jest to dość energiczny zestaw, zaczyna się marszem. Potem są przeskoki z nogi na nogę. Pratycznie non stop od początku skaczemy, dlatego dla kogoś kto ma problemy ze stawami raczej tej zestaw nie jest. Podobnie jeżeli wcześniej nie ćwiczyłaś spokojniejszych zestawów Ewy proponujemy zacząć od czegoś lżejszego np Skalpel. Po dość mocnym początku przechodzimy do lżejszej rundy, w której odpoczywamy ale co nie znaczy że nie ćwiczymy. Cały Body express oparty jest na interwałach, czyli podobnie jak w Killerze chociażby.

Po pierwszej rundzie mamy minutową przerwę i przechodzimy znowu do intesywnych ćwiczeń. Jest sporo podskoków, nasze ciało jest na naprawdę wysokich obrotach, spala w tym momencie mnóstwo kalorii. Po szalonej rundzie mamy znowu przerwę, ale tylko minutę i kolejny zestaw czeka. W tej rundzie bardzo pracujemy nad ramionami, oczywiście nie zapominając o nogach i wysokim pulsie. Nadal nie jest łatwo i nasza kondycja jest tutaj niezbędna. Kolejna przerwa, a po niej czwarta już lżejsza runda, ale nadal dające niesamowite efekty. Jest dość statycznie, ale nadal intensywnie i niekoniecznie łatwo. Po ostatniej przerwie przechodzimy już na sam koniec. Przed nami piąta runda, w której będzie ciężko i nadal trudno. Resztkami sił pracujemy nad brzuchem, pośladkami oraz udami.

Body express trwa jak większość ćwiczeń Ewy Chodakowskiej 45 minut razem z rozciąganiem oraz rozgrzewką. Ale uwierzcie jest to bardzo mocny i ciężki trening, na pewno nie dla osób początkujących, chociaż Przemek ćwiczący razem z Ewą pokazuje wersję łatwiejszą. Jednak nie polecam tego zestawu dla kogoś dopiero zaczynającego swoją przygodę z ćwiczeniami Ewki, gdyż może się bardzo zniechęcić brakiem kondycji i ilością nie dokończonych ćwiczeń.

Video Body Express – Ewy Chodakowskiej

 

 

 

 

 

 
Sprawdź czy ten zestaw ćwiczeń Ewy Chodakowskiej jest skierowany do Ciebie. Aby odtworzyć film z ćwiczeniami Ewy przejdź dalej ->

Tutaj możesz obejrzeć zestaw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *