Model Look

Model Look
3.7 (73.91%) 23 votes

Zestaw ćwiczeń Model Look to film Ewy Chodakowskiej skierowany dla osób, które pragną schudnąć, wymodelować całe ciało oraz wzmocnić mięśnie.

Cały zestaw zaczyna się pięciominutową rozgrzewką, która przygotuje ciało do wysiłku. Są to bardzo spokojne ćwiczenia, ale wymagające precyzyjnego kontrolowanie całego ciała. Zestaw jak zwykle u Ewy Chodakowskiej to kombinacja kilku ćwiczeń, połączona w powtórzenia. Początek Model Look, bardzo rozpręża i uelastycznia ciało, dzięki takiemu wstępowi odpoczywamy i przygotowujemy się na mocniejsze ćwiczenia.

Ćwiczenia pozwolą nam zrzucić zbędne kilogramy w miejscach najbardziej newralgicznych oraz pozbędziemy się cellulitu.

Jako jeden z niewielu zestawów ten wykonuje się z niewielkim obciążeniem, jednak jeżeli nie chcesz robić tego zestawu z dodatkowymi ciężarkami to możesz ich nie używać.
Na sam początek Ewa skupia się nad wzmocnieniem naszych mięśni rąk. Pierwsza runda bardzo mocna da się we znaki naszym bicepsom oraz tricepsom. Po tej rundzie następuje minutowa przerwa podczas której maszerujemy. Kolejna rudna to już nie tylko praca rąk, ale również nóg. Nie jest to łatwa runda, gdyż czujemy w niej palące mięśnie ud oraz rąk. Znowu minutowa przerwa, a po niej przechodzimy do trzeciej rundy. Przechodzimy na matę do pozycji “plank” i pracujemy na grzbiet, brzuch oraz barki. Bardzo dobre ćwiczenie na wzmocnienie naszych pleców. Kolejne ćwiczenie w tej rundzie to połączenie rozciągania oraz pompki. Po tej rundzie przechodzimy do przerwy, by potem wzmocnić mięśnie brzucha. Tutaj pracujemy bez ciężarków. Po ostatniej przerwie przechodzimy do spalania tak zwanych boczków, czyli pozbycie się tego co bardzo ciężko spalić.

Model look to zestaw zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych. To dość spokojny zestaw, ale wymagający mocnych mięśni i wbrew pozorom dość intensywny. Ale dla efektów jakie daje warto po niego sięgnąć.

Video Model Look – Ewy Chodakowskiej poniżej, czas na reklamę

 

 

 

 

 

 
Sprawdź czy ten zestaw ćwiczeń Ewy Chodakowskiej jest skierowany do Ciebie. Aby odtworzyć film z ćwiczeniami Ewy przejdź dalej ->

Tutaj możesz obejrzeć zestaw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *