Rewolucja

Rewolucja
1 (20%) 1 vote

Nowe ćwiczenia i całkiem nowy zestaw ćwiczeń Ewy Chodakowskiej z 2016 roku robi furorę! Spróbuj i ty ćwiczyć z Ewą a szybko przekonasz o efektach „Rewolucji”

Pierwszym najbardziej znanym zestawem ćwiczeń, który sprawił, że Ewa Chodakowska stała się najbardziej popularną fitneską był Skalpel. W 2016 roku Ewa Chodakowska ponownie zaskakuje całkiem nowym zestawem ćwiczeń noszącym nazwę „REWOLUCJA”. Tym razem Ewa idzie krok dalej i prezentuje zestaw składający się z pięciu programów trwających dziesięć minut. Każdy z nich bierze w obroty inne partie ciała trafiając w problematyczne strefy.

Rewolucja Ewy Chodakowskiej 2016

  • smukłe nogi
  • płaski brzuch
  • zero cellulitu
  • koniec z oponką
  • silne ramiona, klatka piersiowa, grzbiet

Aby zobaczyć efekty wystarczy 10 minut dziennie. W zestawie znajdziemy 75 ćwiczeń w przeróżnych kombinacjach, podzielonych na kilka kategorii. Trzeba przyznać, że ćwiczenia dają w kość już od pierwszych minut. Poszczególne zestawy składają się z dwudziestu różnych ćwiczeń powtarzanych raz lub w seriach po dziesięć. Pięćdziesiąt minut ćwiczeń mija naprawdę szybko, a na efekty ćwiczeń nie trzeba długo czekać.

RewolucjaChodakowskiej

Sprawdź czy ten zestaw ćwiczeń Ewy Chodakowskiej jest skierowany do Ciebie.

Video Skalpel – Ewy Chodakowskiej poniżej

 

 

 

 

 

 

Sprawdź czy ten zestaw ćwiczeń Ewy Chodakowskiej jest skierowany do Ciebie. Aby odtworzyć zapis video z ćwiczeniami Ewy przejdź dalej ->

Teraz możesz obejrzeć zestaw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *