Turbo Spalanie

Turbo Spalanie
3 (60%) 2 votes

Turbo Spalanie to zestaw ćwiczeń, który ma zapewnić nam wysokie spalanie tłuszczyku. Cały 40 minutowy zestaw jest oparty na interwałach, czyli ćwiczenia o wysokiej intensywności są przeplatane ćwiczeniami spokojnymi tzn. o niskiej intensywności. Nie jest to prosty zestaw i sporo w nim podskoków oraz ciężkich momentów. Nie polecamy tego zestawu dla osób z dużą nadwagą oraz problemami z kolanami, gdyż można sobie zrobić krzywdę. Turbo Spalanie to trening, który potrafi zmęczyć, dlatego przygotujmy się na porządne wyzwanie. Dzięki niemu wzmocnimy całe ciało, wyszczuplimy brzuch, uda, pośladki.

Cały zestaw zaczyna się rozgrzewką, która z sekundy na sekundę jest coraz bardziej intensywna. Mocne tupanie, podskoki czy wymachy są przeplatane spokojniejszymi ćwiczeniami, ale wcale nie łatwymi. Wariantów jest naprawdę sporo. Jest deska, przeskoki z nogi na nogę, różne przysiady, spiderwomen czy burpees i wiele, wiele innych. Na pewno w tym zestawie Ewa Chodakowska nie pozwoli nam odpocząć. W tym zestawie na początku mocno pracują nogi, potem plecy z brzuchem oraz całe ciało. Na koniec oczywiście mamy schłodzenie, czyli rozciąganie.

Turbo Spalanie

Zestaw wymaga od nas naprawdę wysokiej sprawności fizycznej i wytrzymałości. Poprawia naszą kondycję i pięknie rzeźbi całe nasze ciało. Nie jest to dobry zestaw dla początkujących, lepiej poczekać przynajmniej miesiąc i dopiero się za niego zabrać. Najpierw spróbujmy się w skalpelu oraz skalpelu wyzwanie. Bardzo podobnym i ciekawym zestawem jest Killer, działa na podobnej zasadzie jak właśnie Turbo Spalanie.

Zachęcamy do przesyłania swoich zdjęć prezentujących efekty Chodakowskiej. Oraz opowiedzenia o waszej przygodzie z Turbo Spalaniem w komentarzach.

Video Turbo Spalanie – Ewy Chodakowskiej poniżej, czas na reklamę

 

 

 

 

 

 

Sprawdź czy ten zestaw ćwiczeń Ewy Chodakowskiej jest skierowany do Ciebie. Aby odtworzyć zapis video z ćwiczeniami Ewy przejdź dalej ->

Teraz możesz obejrzeć zestaw.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *